HAKKIMIZDA

1978 yılında kurulan KÖSEDAĞ A.Ş. Türkiye'de tel örme ve çit ünvanı ile kurulan
ilk ve tek firmadır. Kalite, güven, yenilik, süreklilik ve saygınlık KÖSEDAĞ A.Ş.'nin ülke çapında gösterdiği haklı başarının temelini oluşturmaktadır.

Kurulduğu ilk yıllarda örgü telleri ile faaliyete başlayan KÖSEDAĞ A.Ş. bugün geniş bir ürün yelpazesi ile sürekli kendini geliştirerek en modern teknoloji ile üretim yapmaktadır.

Çevre Güvenliği konusunda sektörün kurucusu ve öncüsü olan firmamız ,dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip etmekte olup, uluslararası kalite standartlarına ulaşarak yurtiçindeki başarısını yurtdışınadan taşımıştır. Ülkemizin her yerinde ve dünyanın birçok ülkesinde, malzemesi ve montajı dahil olmak üzere tecrübeli ekipleri ile komple tel-çit uygulamaları yapmaktadır.

KÖSEDAĞ A.Ş. dünyanın en gelişmiş fiziki güvenlik sistemlerini 1997 yılında kurulan SİBERTEK A.Ş. ‘nin elektronik güvenlik sistemleri ile bütünleştirerek projelendirmekte ve uygulamaktadır.

Prensiplerimiz ve iş yönetim anlayışımız ışığında ikinci kuşak yönetimi ile bir DÜNYA MARKASI olabilme yolunda gayret ve çalışmalarımızı bütünleştirerek,sizlerin desteğiyle daima daha iyisini yapmaya devam edeceğiz.

mantar bariyer

Copyright © 2012 | Tüm hakları saklıdır.